SCORPINS CUP OLOMOUC 2009:

První květnovou sobotu jsme se zúčastnili 5. Ročníku turnaje „SCORPINS CUP OLOMOUC“, který je turnajem NTL (národní taekwondo liga). Sraz na nádraží Karviné byl v sobotu v 5 hodin ráno. Bohužel dva lidi onemocněli a nemohli se zvodů zúčastnit. Ostatních 13 závodníků dorazilo na čas. Před 8 hodinou jsme přijeli do sportovní haly a následovalo vážení našich malých sportovců. Boje měly podle časového harmonogramu začít už v 9:00, z technických důvodů začaly o něco později.
V Olomouci jsme si poprvé vyzkoušeli zápasy na elektronické vesty Adidas a nedopadlo to vůbec špatně. Z našich 13 závodníků získalo 11 dětí medaile. Nejlepší výkon podali Petr Segeďa a Dominik Sosna. Dominik Sosna opět narazil na svého „spolubojovníka“ z našeho klubu Patrika Martiníka. Tentokrát, ale ve finále, celý zápas kontroloval a s přehledem vyhrál, získal tak zlatou medaili. Petrovi Segeďovi se podařilo dát dvě bodované techniky do hlavy, získal tak značný náskok nad soupeřem, který si bez problému udržel a vyhrál finálový zápas.

Medaile si odvezli:
Zlato: Sosna Dominik, Segeďa Petr, Flašková Karolína, Janulek Radek
Stříbro: Martiník Patrik, Martiník David, Grácz Daniel, Alonso Daniel
Bronz: Kobylarz Václav, Lesniak Jan, Uliarczyková Nikola,

Na závodech šlo jasně vidět který klub má natrénováno na elektronické vesty a který ne. Nutně si musíme do příštího roku pořídit alespoň jednu elektronickou vestu!

PS: hrubky budou ještě opravené :-)